İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ. TÜM İÇERİK VE RESİMLER TESCİLLİDİR.

TERAS TEKNİK

TERAS - BALKON İZOLASYONUNDA

YENİ NESİL TEKNOLOJİ VE UYGULAMA

NE YAPIYORUZ ?

İrtibat bilgilerimizden tarafımıza ulaşıp firma yetkililerimizle iletişim bilgilerinizi paylaştıktan sonra, firmamız bünyesinde bulunan yılların verdiği sayısız iş tecrübesine sahip Türkiye’nin en profesyonel ustalarını tarafınıza yönlendiriyoruz. Ustalarımız tarafından tespit edilen su kaçağıklarının kaynağını ve izolasyon uygulanması gereken yerler yerinde görülüp, alanınıza uygulanacak işlem kararlaştırıldıktan sonra fiyatlandırma yapılıp tarafınıza en uygun ve sonuç verecek işlemi sunuyoruz.

Yeni Nesil İzolasyon Sistemi

Hoşgeldiniz teraslarda, ve balkonlardaki çatlaklardan ve vb. gibi yerlerden gelen su kaçaklarını; artık çözülmez olmaktan çıkartıp, uzun yıllar boyu sağlıklı, dayanıklı ve su sızdırmaz getiriyoruz ! Uyguladığımız izolasyon sistemlerinde teras ve balkon zemininde bulunan fayans, mermer, karo vb. gibi malzemelere kesinlikle kırım döküm işlemi yapmadan, rengini-desenini değiştirmeden gözle görülmeyen sistemler uygulamaktayız. Firmamız sayesinde teraslarınız artık su sızdırmayacak !

Renk ve Desen Değişimi Olmadan

Kırım, Döküm İşlemi Olmadan

Yıllar Boyu Rahat Bir Nefes

Eskisinden Daha Sağlam Teraslar

Balkonlarda su sızıntısına son !

Derz ve çeştli problemlerden dolayı oluşan su kaçağı problemleri ile ilgili geliştirdiğimiz izolason sistemimiz ile rahat bir nefes alıp, sorunsuz ev keyfi yaşamanın mutluluğunu hissedeceksiniz.

Teras ve Balkonlarınızda Artık Su Kaçağı Olmayacak ! ! !

TERASLAR

BALKONLAR

BANYO & WC

TERASINIZDA SU KAÇAĞIMI VAR ?

BALKON İZOLASYONU