Teras & Balkon İzolasyonu ve Yalıtımında 42 Yıllık Tecrübe

Pzt-Cts: 08:00 - 17:00

24Saat Acil Servis

Garantili Çözümler

Firmamız Güvencesindesiniz

Hemen Arayın 0212 510 0195

Tüm İstanbulda Hizmet

Çatı İzolasyonu Yöntemleri

 1. Çimento Esaslı Çatı İzolasyonu Nasıl Yapılır
  Çimento çekimleri, bir yapıyı sıkıştırmanın en kolay yoludur. Çimento sızdırmazlık malzemeleri taş ürünleri tedarikçileri ile kolayca temin edilebilir. Ve karıştırmak ve uygulamak kolaydır.

Çimento sızdırmazlık teknolojisinin kullanımı F. EX gibi iç bataklık bölgelerinde bulunabilir. Tuvalet. Eşleştirme ve genişletme sürecinden geçmez.

Çimento Sızdırmazlık Yöntemi
Ansir. 1: çimento kapatma
Çimento atış uygulamaları
Atık su
ZPB
Gövdeler
Bend
Tren ve metro sistemleri
Limanlar ve limanlar
Çay Ağ Geçitleri / Kanalları
Garajda
Tünel

çatı izolasyonu
çatı izolasyonu

Likit Membran ile Sıvı Sızdırmazlık Membranları

 1. Sıvı membran bir astar ve iki kat kaplamadan oluşur. Kaplamalar püskürtme, haddeleme veya tambur dövüşü ile uygulanır. Sıvı tabaka daha incedir ve çimento süitlerine daha fazla konfor sağlar.

Sıvı, kauçuk duvar kaplamasından katılaşır. Kürkün uzatma özellikleri %280’e ulaşabilir. Contanın dayanıklılığı, üretici tarafından üretilen vaskeforsegling için kullanılan polimerin türüne bağlıdır.

Gözlemlemek
Membran Sıvı Sızdırmazlık Yöntemi
Ansir. 2: Sıvı Membran Mühür
Sıvı sızdırmazlık membranı, polimer modifiye edilmiş bir asfalt sprey tabakasından oluşabilir. Tambur, rulo veya püskürtücü için ayrı sınıflarda poliüretan sıvı membranlar da çeşitli üreticilerden temin edilebilir.

 1. Bitüm Yüzey Contası
  Bitüm kaplama (asfalt beton kaplama) bitüm bazlı malzemelerden oluşur. Bu, reçetesine ve polimerizasyon sınıfına dayanan esnek bir koruyucu tabakadır. Konfor ve suya karşı koruma, polimerizasyon ve elyaf takviyesinin derecesine bağlı olabilir.

Bitümlü membran ile çatı izolasyon kaplamaların en yaygın uygulamaları, sulama sırasında nemin kaldığı alanlardır. Özellikle F. EX gibi yüzeyler mükemmel bir koruyucu tabaka ve dolgu macununa sahiptir. beton temelleri.

Fes eski gibi daha esnek bir malzeme ile değiştirilmezse, güneşe maruz kalmak için uygun değildir. poliüretan veya akrilik polimerler.

Bitüm Kaplamaları Elde Etme Yöntemi
Ansir. 3: Bitüm Su Geçirmez Kaplama

 1. Bitüm Membran Sızdırmazlık
  Bitüm membranların su yalıtımı, kanıtlanmış performans özellikleri nedeniyle yüksek haddelenmiş çatı kaplamaları için popüler bir yöntemdir. Bitüm sızdırmazlık, membran tabakasında bir lamba ve kendinden yapışkanlı bir membrana sahiptir.

Kendinden yapışkanlı formülasyon asfalt, polimerler ve dolgu maddeleri içerir; ayrıca, tutkal özelliklerini geliştirmek için bazı reçineler ve yağlar ekleyebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı tip düşük mukavemete sahiptir, çünkü membranın yapışkan özellikleri zamanla azalır.

Membran üzerindeki lamba açık ve kapalı görüşlere sahiptir. Açık tabaka, genellikle havaya maruz kalmaya dayanabilen granül bir mineral malzemeden oluşur. Membran ikinci türü için, membran delik önlemek için kesilmiş bir koruyucu kalkan eklemeniz gerekir.

Bitüm Membranlarının Sızdırmazlığı
Ansir. 4: Bitüm Membranlarının Sızdırmazlığı

 1. Poliüretan Sıvı Membran Mühürler
  Emememememememembran poliüretan sıvı düz çatı ve hava koşullarına karşı korumak için kullanılır. Bu sızdırmazlık yöntemi pahalıdır.

Poliüretan Sıvı Membranların Mühürlü Yolu
Ansir. 5: Sızdırmazlık Poliüretan Sıvı Membran
Poliüretan sıvı membran daha fazla konfor sağlayabilir. Poliüretan neme karşı çok hassastır. Bu nedenle, beton amaçlı nem bileşimini kullanmadan önce çok dikkatli olunmalıdır, aksi takdirde zarların soyulmasından veya serbest bırakılmasından bir süre sonra ortaya çıkabilir.