Teras & Balkon İzolasyonu ve Yalıtımında 42 Yıllık Tecrübe

Pzt-Cts: 08:00 - 17:00

24Saat Acil Servis

Garantili Çözümler

Firmamız Güvencesindesiniz

Hemen Arayın 0212 510 0195

Tüm İstanbulda Hizmet

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Profesyonel İzolasyon

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir su izolasyonu ve yalıtım firması olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetlerini, programa ve bütçeye uygun müşteri hizmetleriyle birlikte sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyorum ve müşterimin beklentilerinin üstüne çıkmaya gayret ediyorum.
Müşterilerim için huzur içinde, değerli para tasarrufu ile profesyonel teras izolasyonu hizmeti ve bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

Şirketimiz her türlü su izolasyonu için kapsamlı bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 42 yıldan fazla bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.

24 Saat Acil Servis

Çatı, Teras ve Balkon Su ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün 24 saat acil servis sağlayabiliriz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermeniz gerektiğinde buradayız!

0212-510-0195

Çalışma Saatleri

Pazartesi- Cuma: 9:00am-10:00pm

Cumartesi: 10:00am-6:00pm

Pazar: 11:00am-6:00pm

42 Yıllık Tecrübe

Su sızıntılarına karşı teras ve balkonlarda, hatta havuzlardaizolasyon ve yalıtım işleri (HVAC) ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün size uzman 24 saat Acil Servis sağlayabiliriz.

Ara at 0212 510 0195 Acil durum servisini takip ediniz.

Firma Tarihçesi

İlk 1979’da yılında kurulan Teras Teknik, çatı ve teras izolasyonu ve tm su yalıtımı sistemleri üzerinde; kurulumunda geniş deneyime sahip bir aile işletmesidir. Şirket, bu 39 yıl boyunca sektördeki birçok karmaşık projeyi başarıyla tamamladı, çalışanlarımızın profesyonelliği ve yapılan işin kalitesi konusunda sonsuz güven vermekteyiz.

Görevimiz

Şirketimiz her türlü karmaşıklık için kapsamlı bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 39 yıldan fazla bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.

Özel İndirimlerden Yararlanın

Aşağıdaki kutucuğu doldurup maşl adresinizle abone olduktan sonra mesajları okuyabilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]