Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Yıllardır Türkiye genelin’de ve İstanbul’da çatı,cephe,sandviç panel,çelik çatı ve izolasyon sektöründe hizmet vermekte olan Çatı Teknik adlı firmamızla 1979 yılından beri siz dostlarımızla birlikte ilerlemekten mutluyuz. Çatı Teknik olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız ve çatı ile ilgili bütün problemlerinize çözümler üretmekteyiz.. Sitemizin sizlere yardım olacağını umuyoruz.Bizimle irtibata geçiniz ve ücretsiz keşiflerimizden yararlanınız.

Teraslarınızda kaplı bulunan seramik, fayans vb. Malzemelere zarar vermeden, teras ve balkonlarınızın su sızdırmazlığını sağlamaktayız. Uyguladığımız özel sistemler gözle görülmeyen izolasyon uygulamaları teras ve balkonlarınızın eskisinden daha sağlam bir şekilde izolasyonunu sağlayacaktır.  Profesyonel Çözümler Seramik Alanlar.


History

Hakkımızda1979’da inşaat malzemeleri satışı ve izolasyon uygulamaları ile yola çıktık !

  • 2016 – Moves its headquarters to a new building
  • 2014 – Porto creates its new brand
  • 2006 – Porto opens it doors in London
  • 2003 – Inauguration of the new office
  • 2001 – Porto goes into business

Görevimiz

Yaptığımız işin sonuna kadar arkasında durup, verdiğimiz garanti çerçevesi içinde hareket etmek ve aldığımız bedelin hakkını vermek !

Visyonumuz

Her müşterimizi bir referans olarak görüp bu çerçevede hareket etmek.

Liderimiz

Hasan Arı - Kurucumuz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.
JEREMY DOE - PRESIDENT
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Partners