Servislerimiz

Yıkanan, Çiçek Sulanan Balkonlarda Su İzolasyonu

construction1

Balkonunuz her yağmurdan sonra su mu sızdırıyor ? Teras Çatılarda Kesin Çözüm ! Firmamız İle Artık Teras ve Çatılarınız Akmayacak. Balkonunuz su mu sızdırıyor ? Balkonunuza izolasyon mu yaptırmak istiyorsunuz  ?  O halde doğru adrestesiniz firmamız seramik, fayans, mermer, karo vb. Gibi alanlarda kesin çözüm getirmekte. Bizi arayın ve artık teras-balkon gibi alanlardaki su sızdırmalarından kurtulun. Derz araları artık dert değil.

NOT : FİRMAMIZ İZOLASYON UYGULAMASI SIRASINDA KESİNLİKLE KIRMA-DÖKME GİBİ İŞLEM YAPMAMAKTADIR)

Sistemlerimiz en gelişmiş izolasyon sistemine dayanan ve olağanüstü bir su izolasyonu sağlayan türdedir, doku ve tasarım seçenekleri ile teknik mükemmellik bileşimi sunar.

Balkon izolasyonu sistemleri, halka açık erişim yollarından ev balkonlarına ve teraslara kadar uzanan tüm yapılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Asfalt da dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeylerle son derece hızlı kürlenen ve uyum sağlayan Balkon izolasyonu sistemleri, kamu alanlarının bile su yalıtımı ve yüzeylenmesini minimum kesinti ve kullanıcılar üzerindeki etkisi ile gerçekleştirir. Balkon izolasyonu sistemleri, işgal edilmiş binalar, tepelerle çevrili yapılar ve merdivenlerin su izolasyonu ve yüzeylendirilmesi için alanlara su geçirmezlik sağlamak için kullanılabilir.

Balkon izolasyonu, geçit, balkon ve teras çevresinin dahili yaşam ortamının bir uzantısı olabilmesi için Yaşam yaşamını kavramın dışında tanıttı.

Giderek, renklerimiz ve tasarımlar evlerimizde ve bahçelerimizde önem kazanmaktadır, ancak yürüyüş yolları, balkonlar ve teraslar düşünüldüğünde göz ardı edilmektedir. Balkon izolasyonu sistemleri, açık yaşam alanlarının ve erişim alanlarının tasarımını, son seçenekler yelpazemiz ve uzman tasarım araçlarımızla şekillendirir.

Balkon izolasyonu balkon, geçit ve teras su yalıtımı ve yüzey kaplama çözümleri yenileme ve yeni inşa projeleri için uygundur.
Sistemlerimiz, yürüyüş yolları, balkonlar ve teraslarda bulunan ortak substratların çoğuna uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm sistemler asfalt ile tam uyumludur ve Balkon izolasyonu sistemleri asfalt kaplamada endüstri liderleri olarak tanınmaktadır. Sistemlerimizin özellikleri, mevcut kaplamaların giderilmesiyle ilişkili maliyetler, riskler, zaman ve bozulmaların giderilmesini sağlar.

Yüksek kaliteli balkon su yalıtımı ve yüzey kaplama, geçit su yalıtımı ve yüzey kaplama ve teras su yalıtımı ve yüzey kaplama çözümleri sunuyoruz
Bir su yalıtım ve yüzeylendirme sistemi düşünülürken veya yeni inşa edilen yürüyüş yollarının, balkonların ve terasların yüzeylendirilmesi sırasında Balkon izolasyonu sistem serisi, geleneksel malzemelerle karşılaştırıldığında çok sayıda fayda sağlar. Geniş sistem ve bitiş çeşidi seçenekleri, geleneksel sistemlere kıyasla eşik yüksekliklerini en aza indirirken baştan itibaren renk, doku ve tasarıma dahil olmasını sağlar. Benzersiz Trilfex BIS izolasyonlu sistem, tasarımcıların Yapı Yönetmeliği’nin Kısım L’sine uyması için sıcak çatı izolasyonunu, 30 mm’den daha az izolasyonun üstünde ağır hizmet alt tabakası, su yalıtımı ve yüzey katmanlarının birleştirilmiş kalınlığı ile birleştirmesini sağlar.

Balkonu Yıkayın, Çiçek Yetiştirin Artık Sorun Değil !

  • Oturulan, Masa – Sandalye bulunan balkonlarda kesin çözüm !
  • Fayans balkonlarda kesin çözüm.
  • Mermer balkonlarda kesin çözüm.
  • Karo balkonlarda kesin çözüm.