Teras & Balkon İzolasyonu ve Yalıtımında 42 Yıllık Tecrübe

Pzt-Cts: 08:00 - 17:00

24Saat Acil Servis

Garantili Çözümler

Firmamız Güvencesindesiniz

Hemen Arayın 0212 510 0195

Tüm İstanbulda Hizmet

BANYO WC İZOLASYONU

BANYO WC TUVALET ZEMİNİ SU İZOLASYONU

Evinizin içinde banyo, wc gibi alanlarda, derz aralarından veya çamaşır suyu - tuz ruhu gibi maddelerin kullanımından dolayı oluşan su kaçaklarına karşı uyguladığımız izolasyon sistemi ile son veriyoruz.

Uyguladığımız su yalıtım sistemleri kalıcı çözüm getirmektedir.

Ev, villa, yazlık, işyeri gibi yerlerde bulunan banyo - tuvalet - wc gibi alanların zeminindeki sorunlardan kaynaklanan su sızıntıları, zemin aşağısına sızıp rutubet yapmakta ve tavan - davardaki boyayı kaldırıp kötü kokulara ve görünüme neden olup oldukça rahatsız edici bir durum meydana gelmektedir. Firmamız bu sorunları kökünden çözmekte ve yıllarca rahat etmenizi sağlamaktadır. Rutin hayatınıza devam ederken evde tadilat olduğunu hisstemeden gerçekleştirdiğimiz izolasyon sistemimizden 100%100 sonuç garantisi vermekteyiz.
SİSTEMİMİZ NASIL İŞLİYOR !

İrtibat bilgilerimizden tarafımıza ulaşıp firma yetkililerimizle iletişim bilgilerinizi paylaştıktan sonra, firmamız bünyesinde bulunan yılların verdiği sayısız iş tecrübesine sahip Türkiye’nin en profesyonel ustalarını tarafınıza yönlendiriyoruz. Ustalarımız tarafından tespit edilen su kaçağıklarının kaynağını ve izolasyon uygulanması gereken yerler yerinde görülüp, alanınıza uygulanacak işlem kararlaştırıldıktan sonra fiyatlandırma yapılıp tarafınıza en uygun ve sonuç verecek işlemi sunuyoruz.

AC-Summer-maintenance