Teras & Balkon İzolasyonu ve Yalıtımında 42 Yıllık Tecrübe

Pzt-Cts: 08:00 - 17:00

24Saat Acil Servis

Garantili Çözümler

Firmamız Güvencesindesiniz

Hemen Arayın 0212 510 0195

Tüm İstanbulda Hizmet

Teras izolasyonu uygulaması ile kalcıı çözüm.

Terasınınız her yağmurdan sonra su mu sızdırıyor ? Teras Çatılarda Kesin Çözüm ! Firmamız İle Artık Teras ve Çatılarınız Akmayacak.

Teraslarda Kesin Çözüm

Teras, Balkon gibi alanlarda Seramik, Karo, Mermer vb. kaplı zeminlere üstün teknoloji ürünlerle kesin çözüm teras. Firmamız Teras, Balkon gibi alanların su sızdırmaması için çözülmüş mineral ve kristal bazlı bir ürün sistemleri kullanmaktadır.

NOT : GÖRÜNMEZ İZOLASYON SİSTEMİ ÜRÜNÜMÜZ İLE TERAS VE BALKONLARINIZDAKİ FAYANS VB. DÖŞEMELERİN RENGİ YA DA DESENİ DEĞİŞMEMEKTEDİR. (AYRICA KIRIM-DÖKÜM İŞLEMİDE YAPILMAMAKTADIR !

Air Conditioning Installation: Regular/Custom/Top/
Through-the–wall
Preventative Maintenance
Remove old A/C from the window/Wall
Take away old A/C to recycling
Regular Triangle bracket
Raised on Floor (s)
Custom Bracket
Delivery unit (s)
Aluminum Bar
Cutting children gate
Installation Plexiglass one side
Caulking
Installation Foam Board one side
Chemical cleaning

apartman teras çatı

Teras İzolasyonu ve Sırasında Yaptığımız Uygulamalar

Kullanım alanına göre imal edilen kimyasal izolasyon malzemelerimizin içerisinde bulunan özel formüllü kristal ve minareller , küçük liftler ile kaçak olan noktayı bulur ve hava ile temas ettiği halden itibaren kristalleşmeye başlar. Bu sayede uzun ömürlü ve kalıcı bir onarım gerçekleştirir. Sistem çalıştığı sürece onardığı yer kullanılan malzemeden daha sağlam olur.  

Uyguladığımız sistem; Teras çatılarda fayans,

doğaltaş vb.gibi üzeri kapanması istenmeyen alanlarda, kırım döküm işlemine gerek bırakmadan, dokuyu kapatmadan su yalıtımı istenen uygulamalarda kaplama üzerine yapılan şeffaf su yalıtımıdır.

Teraslara çözüm üreten firmamız daha çok su kaçakları onarıcı olarak bilinse de , su izolasyonu esnasında temizleyici ve koruyucu çözümlerde üretilir.

Uyguladığımız izolasyon sistemleri kaçak önleyici, teaslardaki kaçakları giderir. (Beton ve Fayanslı yüzeylerdeki her türlü kaçakları da gider, ör : Teras ve banyolardan alt kata olan bulunamayan sızıntılar) 

Uyarı! Kimyasal izolasyon sistemimiz tüm beton ve fayans kaplı teraslardaki kaçakları giderir. Terasın görünümünde bir değişiklik meydana gelmez. 

Kimyasal izolasyon sistemimiz teras ve balkonlarda kullanılır. 

ÖNEMLİ

Depremlerden sonra tekrar kaçaklar oluşabilir. 4 şiddetli depremlerden sonra malzememiz ile tamir edilen kaçak noktası harici başka yerlerden su kaçakları olabilir.

 

SİSTEMİMİZİN UYGULAMA ALANLARI

– Evler

– Villalar

– Siteler

– Oteller

– Sosyal Tesisler

– Askeri Tesisler

Firmamız Sayesinde Teraslarınız Artık Su Sızdırmayacak !